logo

Dane adresowe:
54-432 Wrocław,
ul. Strzegomska 208
HALA STRZEGOMSKA

 

Godziny otwarcia:
pn-pt 800-1800
sob 900-1300

 

Kontakt telefoniczny:
71 794 63 83;
+48 514 999 666

 

Kontakt elektroniczny:
studio @ graffix.pl

 

Zobacz na mapie

 

galeria

Szczególnie w okresie zimowym, kiedy dość wcześnie zapada zmrok, ta forma reklamy jest bardzo efektywna. Wykonując kaseton z wielobarwnym wydrukiem reklamowym i podświetlony, możemy uzyskać fantastyczne efekty wizualne naszej reklamy. Standardem jest u nas stosowanie oświetlenia LED oraz wydruków w specjalnej rozdzielczości nasycającej kolory przy podświetleniu. Choć jest to droższy sposób reklamy, to jego efekty są niepodważalne.

 

View the embedded image gallery online at:
http://graffix.pl/galeria#sigFreeIdcfb1595560

 

 

Banery stanowią najbardziej mobilną, szybką i niskokosztową reklamę. Dzięki możliwości ich zwijania i rozkładania, mogą być wykorzystywane w wielu miejscach. Nasz produkt wykańczamy podwójnym zgięciem na krawędziach oraz oczkowaniem co 50cm. Pozwala to na wykonanie banera trwałego, efektownego i....w dobrej cenie!

 

View the embedded image gallery online at:
http://graffix.pl/galeria#sigFreeId541a62b927

Wygląd zewnętrzny firmy, sklepu czy punktu ma zwrócić uwagę i zachęcić do wejścia potencjalnego klienta. Dzięki wykorzystaniu nowych technik druku możemy stworzyć grafiki o super żywych i rzeczywistych kolorach. Jesteśmy pewni, że potrafimy stworzyć reklamę zachęcającą do odwiedzenia Państwa firmy, bez względu na branżę....

 

View the embedded image gallery online at:
http://graffix.pl/galeria#sigFreeId09a335fa63

 

 

Poruszając się pomieście też można pozyskiwać Klientów! Umieszczając grafiki na samochodach możemy zaprezentować Państwa usługi szerokiemu gronu osób „w terenie". Nawet zaparkowany w mieście samochód może przyciągnąć potencjalnego odbiorcę, a Państwo muszą już go tylko przekonać do swoich usług. To pierwsza linia reklamy i kontaktu z nabywcami.

 

View the embedded image gallery online at:
http://graffix.pl/galeria#sigFreeId929f053e0d

W tej kategorii umieściliśmy mieszankę realizacji reklamowych. Od liter przestrzennych wykonywanych ze styrodury, przez stal, po indywidualne albumy w grawerowanych okładkach. W naszych możliwościach kreacji są min tabliczki identyfikacyjne pomieszczeń, druk na płótnie imitującym obraz (wraz z naciągnięciem na blejtramę), mobilne roll-upy reklamowe, konstrukcje wolnostojące, a także wszelkiego rodzaju tablice reklamowe. Mnogość wykorzystywanych materiałów nie pozwala na wymienienie ich wszystkich, lecz mogą mieć Państwo pewność, że po przeanalizowaniu potrzeb i warunków zastosowania- z pewnością wybierzemy najbardziej korzystny i najtrwalszy materiał w rozsądnej cenie!

 

View the embedded image gallery online at:
http://graffix.pl/galeria#sigFreeIddcb78e1973